Promocja kultury w mediach

0 20 160

Kultura odgrywa w naszym życiu bardzo ważne miejsce. Warto śledzić najnowsze wydarzenia kulturalne i angażować się nieco w to, co się dzieje. Nic nie daje takich przeżyć, jak posłuchanie muzyki na żywo w trakcie koncertu lub całego festiwalu muzycznego, czy też obejrzenie sztuki teatralnej. Sztuka odgrywana na żywo, daje możliwość prawdziwego obcowania z nią.

Podobnie sytuacja wygląda w przypadku wystaw fotografii i sztuki. Jeżeli mamy szansę obejrzenia na żywo prac jakiegoś autora, lub nawet możliwość spotkania go i zamienienia z nim kilku słów, wówczas w zupełnie inny sposób odbieramy sztukę. Aby jednak móc dowiedzieć się o ventach kulturalnych, najlepiej jest śledzić media – link.

Dzisiaj niestety w mediach popularnych coraz mniej uwagi poświęca się wydarzeniom kulturalnym i promocji kultury. Miejsce kultury często zabierają newsy ze świata celebrytów i gwiazd lub po prostu reklamy. Można jednak dowiedzieć się wielu rzeczy z Internetu lub z prasy typowo branżowej, która nadal utrzymuje swój wysoki poziom.

Zostaw odpowiedź